Informácie o službe


O portáli

Nájdete tu prehľad všetkých zosnulých, o ktorých sa naše pohrebníctvo postaralo po tom, čo pozostalí o úmrtí informovali. Pri každom zosnulom je možnosť prečítať si parte, objednať kyticu na obrad či poslať ju na súkromnú adresu. Rodiny, ktoré si vybrali spomienkové stránky a darovanie, tu k nim majú prístup.

Aktivácia služieb ako sú objednávky kytíc, spomienkové stránky a darovanie záleží od ponuky služieb, ktoré pohrebníctvo poskytuje.O kvetinárstve

Kytice pre všetky naše pohreby si môžete objednať v kvetinárstve. Keďže toto riešenie je začlenené do spomienkovej stránky a do portálu, väčšina potrebných informácií na objednávku a doručenie je už prítomná. Kúpa kytíc pre obrad či pre donášku na súkromnú adresu sa tak uľahčuje.

Za kyticu a oznámenie či stuhy sa platí kreditnou kartou pri rezervácii. Objednávka sa odošle priamo do pohrebníctva alebo vybranému kvetinárstvu. Hneď po zaplatení Vám ako zákazníkovi príde e-mailom potvrdenie objedávky a príjmový doklad. Platbu, ktorá prebehne za prísnych bezpečnostných podmienok, zabezpečuje TrustPay a.s. .O spomienkových stránkach

Na našich spomienkových stránkach môžete s rodinou, priateľmi a ďalšími, ktorí ich navštívia, zdieľať spomienky, fotografie, či hudbu. Mnoho ľudí sa rozhodne napísať krátky príbeh či nekrológ, ktorý tam nájdu súčasné, ale aj budúce generácie. Rodina ocení, ak sa rozhodnete napísať kondolenciu či zapáliť sviečku.

Ak sa rozhodnete vytvoriť si spomienkovú stránku, kontaktujte pohrebníctvo, ktoré sa o pohreb postaralo.

Spomienkové stránky sú miestom, kde sa patrí preukázať dôstojnosť, úctu a podporu. Vyhradzujeme si právo zmazať obsah, ktorý je nevyhodný.O darovaní

Čoraz viac sa stáva bežným, že rodina dostáva v súvislosti so zosnulým odovzdaný dar. Rodina môže na spomienkovej stránke jednoducho nastaviť digitálne darovanie, ktorého príjemcom môže byť miestna nezisková organizácia, či niektorá z veľkých národných asociácií. Pri odovzdaní daru sa vytvorí darovací certifikát, ktorý sa odošle darujúcemu a rodinnému správcovi spomienkovej stránky. Rodina takisto dostane zoznam všetkých darujúcich a celkovú odovzdanú sumu. Jednotlivé sumy darov však rodina nevidí.

Dar zaplatený kreditnou kartou a samotná platba prebehne cez službu TrustCard a príde príjemcovi. Služba je prístupná 24 hodín denne sedem dní v týždni, pričom sa zaručuje vysoko bezpečné a automatizované spracovanie spomienkových darov.